سامانه عضویت انجمن جامعه شناسی ایران- صفحه اصلی
اطلاعیه راه اندازی سامانه عضویت آنلاین انجمن جامعه شناسی ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱۰ | 
بدین وسیله به اطلاع اعضای محترم انجمن جامعه شناسی ایران و علاقمندان به عضویت می رساند، برای آسان­ترشدن فرایند عضویت سامانه عضویت الکترونیک انجمن جامعه شناسی ایران راه اندازی شده است. از این پس امور مربوط به عضویت در انجمن و گروه‌های علمی- تخصصی، کارگروه‌ها و حلقه مطالعاتی، و نیز تمدید عضویت فقط به صورت الکترونیک و آنلاین انجام می شود و برای این کار نیازی به مراجعه حضوری نیست

برای اطلاع از شرایط عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.
 

مدارک لازم برای عضویت در انجمن جامعه‌شناسی ایران
  • 1-فایل اسکن شده کارت ملی
  • 2-فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی معتبر برای دانشجویان
  • 3- فایل اسکن شده یک قطعه عکس 3 در 4
  • 4- تکمیل فرم آنلاین عضویت
  • 5- پرداخت مبلغ حق عضویت با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب یا بارگذاری فیش بانکی واریز شده
 
میزان حق عضویت
  •  مبلغ 500,000 ریال برای اعضای پیوسته عضو هیأت علمی و اعضای افتخاری
  • 300,000 ریال برای اعضای پیوسته (فوق لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی)
  •  150,000ریال برای اعضای وابسته (لیسانس در رشته های علوم اجتماعی)
  •  100,000 ریال برای دانشجویان مقطع لیسانس به عنوان عضو دانشجویی 
 
مراحل عضویت 
***متقاضیان محترم قبل از تکمیل فرم عضویت حقیقی انجمن باید فرم ثبت نام در پایگاه را تکمیل نمایند.

1- با پر کردن فرم عضویت در پایگاه، بارگذاری فایل اسکن شده کارت دانشجویی یا آخرین مدرک تحصیلی و یک تصویر پرسنلی، عضو سایت انجمن شوید و نام کاربری و گذرواژه‌ خود را دریافت کنید (توجه داشته باشید که عضویت در وب سایت به منزله عضویت در انجمن قلمداد نمیشود). برای تکمیل فرم عضویت در پایگاه اینجا کلیک کنید.
2- سپس با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود وارد سایت شوید، و فرم ثبت نام اعضای حقیقی را تکمیل و  تصویر کارت ملی خود را نیز ضمیمه نمایید. وجه عضویت را نیز با استفاده از کارتهای عضو شتاب یا بارگذاری اسکن فیش بانکی بپردازید. 

برای مشاهده فرم عضویت حقیقی در انجمن جامعه شناسی ایران اینجا  را کلیک کنید.

3- بعد از بررسی مدارک و درخواست در کمیته عضویت انجمن جامعه شناسی ایران، مراتب از طریق ارسال ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

نحوه عضویت
لیست مدارک مورد نیاز برای عضویت را آماده و پس از پر کردن فرم آنلاین، بارگذاری مدارک در سامانه و پرداخت وجه حق عضویت، منتظر دریافت ایمیل تایید عضویت باشید.
بعد از بررسی مدارک در جلسه کمیته عضویت انجمن، نتیجه از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی خواهد رسید (جلسه کمیته عضویت انجمن هر ماه یکبار برگزار خواهد شد)
پس از تایید عضویت توسط کمیته عضویت‌ انجمن، گواهی عضویت نیز به صورت اینترنتی صادر و صرفا برای اعضا تا پایان زمان عضویت از طریق سایت و در صفحه شخصی عضو محترم قابل رویت و چاپ است


عضویت در گروه‌ها، کارگروه‌ها و حلقه مطالعاتی (فقط مختص اعضای انجمن)

***چنانچه تمایل به عضویت در گروهها و کارگروههای تخصصی انجمن را داشته باشید، بعد از تایید عضویت شما در انجمن و ورود به سامانه (با استفاده از نام کاربری و پسورد) می توانید فرم درخواست عضویت در گروهها، کارگروهها و حلقه مطالعاتی را تکمیل و مبلغ حق عضویت آنها را بپردازید. بدیهی است بدون پرداخت مبلغ حق عضویت، درخواست ارسال شده مورد موافقت قرار نخواهد گرفت.
برای هر گروه به میزان 20 درصد از مبلغ کل حق عضویت در انجمن، به عنوان «هزینه عضویت در گروه» دریافت میگردد. به عبارت بهتر مبلغ حق عضویت در هر گروه برای اعضای پیوسته دارای مدرک دکترا مبلغ 100,000 ریال، اعضای پیوسته با مدرک کارشناسی ارشد مبلغ 60,000 و برای اعضای وابسته مبلغ 30,000 ریال است
.
 
نشانی مطلب در وبگاه سامانه عضویت انجمن جامعه شناسی ایران:
http://me.isa.org.ir/find.php?item=1.99.23.fa
برگشت به اصل مطلب